Jump to content

Photo

Бъг със стартовия екран след ъпдейт на драйвъри

бъг старт логин

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 siropo

siropo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • LocationPernik

Posted 14 August 2014 - 08:06 AM

Здравейте,

Появи се един много странен бъг след ъпдейт на intel драйвъра ми за видеокартата. Лаптопа ми е с intel и nvidia видео карта. Преди да ъпдейтна в началния екран след като кликна бутона play, нещата за логин ми се появяваха върху началния екран за логин, който е една арена. След ъпдейта се появява само аренета, без логин информацията. Тук интересното е, че като изляза с alt+tab и се върна в играта, след това се появяват и се логвам в играта. Също така и логин бутона поне при мен не работи.

Поздрави и успехи, играта е супер!

#2 Support

Support

gg2_

• Administrators
  • 416 posts

Posted 14 August 2014 - 08:52 AM

Здравей siropo,

Intel видео карти не се поддържат/препоръчват. Може ли да пробваш да върнеш драйвера за да видим дали ще се оправи?

Също така и логин бутона поне при мен не работи.

Когато кликнеш нищо не става, или почва да зарежда и те връща пак на лог-ин панела?

#3 siropo

siropo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • LocationPernik

Posted 14 August 2014 - 09:18 AM

Ами лаптопа ми е с две видео карти и доколкото знам Intel картата е вградена и по подразбиране използва нея, и когато има по-големи натоварвания включва Nvidia - та 610M 2gb. Преди да ги обновя един два пъти ми заби по време на игра със син екран на windows 8.1. Затова и ги ъпдейтнах до последни и след това се появи това странно нещо. Но пък сега не забива и няма сини екрани. 

Фейзбук логина минава през пермишъните, сякаш всичко и наред, след това ме връща на екрана и изписва login filed!

EDIT: И още нещо - пробвах да си купя искри чрез sms. (Това е в играта, не в сайта!) Кликам на някой план, но нищо не се случва.

#4 Support

Support

gg2_

• Administrators
  • 416 posts

Posted 14 August 2014 - 10:04 AM

Значи проблема не се получава всеки път, щом си успял да влезнеш в играта?

След малко ще направим ъпдейт на играта. Моля пробвай отново дали все още има проблеми.

#5 siropo

siropo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • LocationPernik

Posted 14 August 2014 - 10:29 AM

Значи проблема не се получава всеки път, щом си успял да влезнеш в играта?

След малко ще направим ъпдейт на играта. Моля пробвай отново дали все още има проблеми.

Ако говориш за фейзбук логването - не не мога да вляза с него въобще. Направих си акаунт по стандартния начин и така влизам.

#6 Support

Support

gg2_

• Administrators
  • 416 posts

Posted 14 August 2014 - 12:16 PM

За да се играе през Facebook профил, първо трябва да се направи регистрация през него на този адрес.

След това от log-in панела се цъка на Login using Facebook.

#7 siropo

siropo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • LocationPernik

Posted 14 August 2014 - 03:33 PM

Играта се ъпдейтна, но няма промяна в стартовия екран. Отново правя alt+tab за да ми се появят нещата за логин.

За фейзбук - ок сега схванах идеята, но концептуално мисля, че не е ок. В момента като вляза без да имам акаунт в стартовия екран с играта имам бутон на който пише - login using facebook. Така поднесено оставам с впечатлението, че ще се логна директно чрез кликането на бутона фейзбук. Може би е добре да помислите този бутон да води към връзката в сайта, с която се свързваме логина с фейзбук, или да е написано по друг начин по ясно какво се изисква да направим за да се логнем чрез фейзбука.

#8 Support

Support

gg2_

• Administrators
  • 416 posts

Posted 15 August 2014 - 09:57 AM

Моля пробвай отново да се логнеш. С този siropo1983@abv.bg акаунт.

#9 siropo

siropo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • LocationPernik

Posted 15 August 2014 - 04:05 PM

Моля пробвай отново да се логнеш. С този siropo1983@abv.bg акаунт.

Не разбрах точно как искаш да се логна с фейса ли или стандартно. Пробвах с фейса и ми излезе попъп за логване с имейла(който също ми е siropo1983@abv.bg) и паролата ми във фейзбук, въведох ги и ми върна - not connected to facebook.Логнах се по стандартния начин и нямаше проблеми.

#10 Support

Support

gg2_

• Administrators
  • 416 posts

Posted 18 August 2014 - 08:25 AM

По стандартния начин. Значи в момента няма проблеми?

#11 siropo

siropo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • LocationPernik

Posted 19 August 2014 - 02:52 PM

По стандартния начин. Значи в момента няма проблеми?

Да по стандартния начин няма проблем с влизането само с фейзбук ако искам да вляза не става.

Върнах старите драйвъри на intel видео картата и сега ми излиза формата за логин нормално.

Also tagged with one or more of these keywords: бъг, старт, логин

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users