Jump to content

Photo

Предложение

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 KrewRex

KrewRex

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 17 September 2014 - 05:54 PM

*
POPULAR

Добър вечер, искам да ви отправя едно предложение, както можете да се досетите от заглавието. Предлагам ви следното: когато си закупите даден модул и.т.н след което го сглобите да кажем на робот, тези части, които са на робота да не заемат място в склада, мисля, че ще е по-реалистично и играчите определено ще са довлони, можейки да сглобят повече и по-интересни за тях роботи. Знам че може да намали приходите ви от части закупувайки искри за да си купите място в инвентара. но може да го намалите да кажем от 25 на 15 което, пак е в + на играчите. ;)  Айде Поздрави :)

#2 ujasT

ujasT

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 10 June 2015 - 01:58 PM

Предлагам ви смяна на класацията , например Всеки месец да има един победител и това да се запази в сайта ви да покаже за кой месец кой е на 1 , 2 , 3 място и така те да имат награда за това като тази класация например https://xwis.net/ra2/hall-of-fame/
така играчите повече ще се надъхат всеки месец да се борят за 1-2 - 3 място .Гледам че повечето в топ 10 не играят чакалиса новия сезон. но когато го направите всеки месец да има победител така играчите повече ще са активни. Благодаря за вниманието. дано мнението ми да го цените.

My signature

#3 Support

Support

gg2_

• Administrators
  • 416 posts

Posted 11 June 2015 - 08:24 AM

Здравей ujasT,

Благодарим за мнението и проявения интерес към подобряване на играта. Ще го обсъдим с екипа.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users