Jump to content

Photo

хакер или глич?

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 MentlegenPie

MentlegenPie

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 05 January 2014 - 06:37 PM

Та, преди няколко минути се присъединих в игра. Вървеше нормално докато не започнах да получавам удари от противник, който не виждах. Първо помислих, че е бъг или глич, но видях,че ме целят от базата на другия отбор през стените. Предполагаемия хакер, името му е sturmbolt, играеше с робот ниво 1 и успях да го убия. Реших да изиграя още един мач, за да съм сигурен, че използва хак. Във следващата игра се случи същото, но този път играеше с робот ниво 3. Пак мен и съотборника ми  Baghdad_Thief получавахме удари от базата на другия отбор, през колкото и стени от нас да беше той. Дори и да се намирах точно под него пак губех кръв. Може и да е глич, но виждах анимацията при изстрел и можех да проследя изстрела до sturmbolt. И двете игри бяха преди около 20 минути, почнах да пиша още преди края на мача. Не успях да заснема скрийншот, но мисля че обясних ясно. Пълвия мач беше на уестърн картата а втория- на пиратската. Благодаря предварително на всеки админ,който прочете това и дано да е било от полза. :)

My signature

#2 Support

Support

gg2_

• Administrators
  • 416 posts

Posted 06 January 2014 - 08:34 AM

Здравей MentlegenPie,

Ще проучим проблема. Възможно е да е причинен и от много голям пинг на един от двамата играчи. Благодарим за feedback-a. Ако се случи пак, един скрийншот ще бъде много полезен.

#3 Support

Support

gg2_

• Administrators
  • 416 posts

Posted 06 January 2014 - 02:45 PM

Може ли да посочиш параметрите на компютъра си както и операционната система?
Също така, спомняш ли си своя пинг в момента на бъга (горе в ляво го пише по време на битка)?

Почти сигурно е, че проблема е причинен от висок пинг.

#4 theonlyone

theonlyone

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 06 January 2014 - 05:26 PM

Играча за мен е с хак и аз сам играл с него параметрите са ми добри процесор И7 2 гб видео 8гб рам и не е от пинг нета ми е добър също :)

#5 MentlegenPie

MentlegenPie

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 11 January 2014 - 06:54 PM

Моя нет понякога забива, но преди и след играта нямах никакъв лаг, пинга ми рядко скача над 150 и не се оплаквам от нищо повече освен лек лаг и то ако и други играчи имат висок пинг. На Windows 7 съм и нямам проблеми с игри като BF4, тъй че и параметрите ми са предостатъчни за GAR.

My signature

#6 Support

Support

gg2_

• Administrators
  • 416 posts

Posted 13 January 2014 - 08:28 AM

Проблема в случая е двустранен. Ако другия играч има много висок пинг, може да се получи същото.
В момента проучваме за възможни различни причини. При първа възможност ще се свържем с теб с повече информация.

#7 MaSHaDaR

MaSHaDaR

Newbie

• Members
  • Pip
  • 16 posts

Posted 18 April 2014 - 07:40 AM

Е sturmbolt e бот и често се бъгва така. : )

My signature

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users